VIDEO ⟩ Metsiku tagasituleku teinud Parma võttis Ühisliiga valitseja vastu ootamatu võidu

Võiduviske teinud Maksim Grigorjev.
Võiduviske teinud Maksim Grigorjev. Foto: vtb-league.com

Permi Parma korvpalliklubi suutis enda Ühisliiga hooaja esimeses kohtumises võõrsil hakkama saada tõelise üllatusega, sest tulemusega 97:95 nopiti võit Moskva CSKA üle. Eriti uhke oli nende tagasitulek, sest mõned minutid enne mängu lõppu sai kodumeeskond nautida suurt eduseisu.

Tunamullune Ühisliiga meister alustas tänavust hooaega veenva võiduga kolmapäeval, mil Astana võistkonnast oldi paremad koguni 93:60. Selle tulemuse pealt oli kindlasti hea minna koduväljakul vastamisi ka Premi Parmaga ja 34 minutit kontrollitigi täna toimunud lahingut.

Avaveerandi punktiga võitnud CSKA lükkas teisel veerandil Mike Jamesi juhtimisel sisse järgmise käigu, mille tulemusena võideti esimene poolaeg 11 punktiga. Ka teise poolaja algus käis täiesti nende taktikepi all ja enne otsustava vaatuse algust nautisid Venemaa suurklubi mängumehed 20-punktilist eduseisu.