VIDEO ⟩ Ukraina korvpalli kõrgliiga meeskondade vahel läks lahti tõeline massikaklus

Massikaklus.
Massikaklus. Foto: Kuvatõmmis/Youtube

Ukraina kõrgliigasse kuuluvate Odessa ja Termopõli sõpruskohtumine muutus viimasel veerandil kõike muud kui sõbralikuks.

Kohtumine kahe Ukraina kõrgliiga meeskonna vahel kulges väga tasavägiselt ning viimase veerandi keskpaigaks oli mänguseis kodusaalis pallinud Termopõli vaatevinklist 64:66. Ameeriklane Adrian Bowie üritas lähiviskest tabloole viiki tuua, kuid ühtäkki läks väljakul tõeliseks mürgliks.

Odessa keskmängija lõi ootamatult üht kodumeeskonna mängumeest ja see valandas tõelise kähmluse. Korraga viibisid väljakul kõik kohtumises osalenud mängijad ja ka võistkondade treenerid.

Kuigi kohtunikud püüdsid tekkinud olukorda rahustada, siis see polnud võimalik ja mäng tuli enneaegselt lõppenuks vilistada. Olenemata, et tegu oli sõpruskohtumisega võivad sellele vahejuhtumile järgneda väga ranged karistused.