Maailma teise saja mängija korraldas Prantsusmaa lahtiste veerandfinaalis järgmise üllatuse

Nadia Podoroska.
Nadia Podoroska. Foto: IAN LANGSDON/EPA

Aasta viimane suure slämmi turniir Prantsusmaal on naiste konkurentsis pakkunud ridamisi üllatusi. Viimane neist sündis veerandfinaalis, kus maailma 131. reket Nadia Podoroska lülitas konkurentsist kolmandana asetatud Elina Svitolina 6:2, 6:4.

23-aastane Podoroska jaoks on Prantsusmaal käsil unistuste teekond. Argentinlanna pidi turniiri alustama kvalifikatsioonist, kuid on jõudnud suurepärase mängu toel juba nelja parema hulka.

Kohe esimestest kohtumistest Prantsusmaal oli näha, et Podoroska on ajastanud oma vormi väga hästi. Ta seljatas ülikindlalt kolm vastast settigi kaotamata ning nõnda jõudis Argentina tennisist karjääris teist korda üldse suure slämmi põhitabelisse. Seejuures tuli esimene neist juba neli aastat tagasi Ameerika Ühendriikides.