Karikavõistluste veerandfinaalis suutis Pärnu koduplatsil alistada Selveri

Sel nädalal tehti algust Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalidega. Esimeses neist võõrustas Pärnu Võrkpalliklubi kodusaalis Tallinna Selverit, alistades külalised 3:1 (25:22, 16:25, 25:22, 25:23

Esimeses paaris lähevad vastamisi tänavust hooaega suhteliselt kesiselt alustanud meekonnad. Credit24 meistriliigat alustanud Pärnu kolmest mängust ühe võiduga ning Selver püsib endiselt võiduta.

Siiski väga palju nendest kohtumistest välja lugeda pole võimalik, sest hooaeg on tõesti alles algusjärgus ja võistkonnad pole koos väga palju olnud. Nõnda võib eeldada, et täna näeme eelnevast jällegi veidi kvaliteetsemat mängupilti.

Eelringide mängud toimuvad kohalesõitudega: üks mäng kodus, teine võõrsil. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.