Meistrite liigast välja kukkunud FC Flora ei jõudnud Venemaal isegi pealelöögini

Siim Kaasik
FC Flora naiskond
FC Flora naiskond Foto: Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Tallinna FC Flora naiskonna jaoks lõppes tänavune Meistrite liiga esimeses eelringis 0:2 kaotusega Moskva CSKA-le.

Koduses meistriliigas kaotuseta püsiv Flora jäi Moskvas rongi alla, kuigi suutis kaotusnumbrid viisakana hoida. CSKA naismängijad sooritasid tallinlannade väravale koguni 29 pealelööki, millest raamide vahele lendas 11.

Neist üheksa suutis Flora väravavaht Getriin Strigin tõrjuda, kuid Nadežda Smirnova 57. ja Valerija Bespalikova 79. minuti pealelöökide vastu oli temagi jõuetu.

Vastuvärava võimalus eestlannadel puudus, sest 90 minuti jooksul ei sooritatud ühtegi pealelööki. Statistikasse sai Flora kirja 12 viga, kolm kollast kaarti ja ühe suluseisu.

Teist aastat Meistrite liigas mänginud Flora jaoks seega eurohooaeg lõppenud. Järgmisena ootab Eesti meistritiitli kindlustanud naiskonda ees kohtumine Saku Sportinguga.