Voolaid: meil on punkte vähe, aga mängijad annavad maksimumi (1)

Christopher Krutto
Karel Voolaid.
Karel Voolaid. Foto: GEORGI LICOVSKI/EPA

Eesti jalgpallikoondis pidi pühapäeval tunnistama Põhja-Makedoonia 2:1 paremust. Peatreener Karel Voolaid tunnistas, et vastased olid lihtsalt tugevamad.

Eesti ainsa tabamuse eest hoolitses Rauno Sappinen, kes keerutas suurepärase löögiga karistusala nurgast palli postist sisse ja viigistas 52. minutil mänguseisu. 68. minutil lõi võõrustajate võiduvärava kaitsjate vahele üksi jäänud Vlatko Stojanovski.

63. minutil vahetas Voolaid Sappineni välja ja tõi tema asemel sisse Henri Anieri. Küsimusele, miks võeti head mängu teinud Sappinen välja, sõnas koondise loots, et tagantjärele võib igasuguseid asju rääkida. «Rauno vestles korra minuga ja sai niigi kümme minutit aega juurde. Ta oli selleks ajaks juba väsinud ka, aga vahest näevad kõrvaltvaatajad asju teravamalt kui meie treeneritepingil.»