Video ⟩ Vinge tagasituleku teinud Valencia teenis mälestusväärse võidu

Siim Kaasik
Derrick Williamsi kolmene andis Valenciale võimaluse mängu võiduks.
Derrick Williamsi kolmene andis Valenciale võimaluse mängu võiduks. Foto: Miguel Angel Polo/EPA

Korvpalli Euroliigas teenis Valencia viimaste sekunditega vägeva 82:80 võidu Tel Avivi Maccabi üle.

Mäng kulges võrdses joones alates lahtiviskest. Viimasele veerandjale läksid meeskonnad Maccabi 59:58 eduseisus. Neljas vaatus kulges paremini Maccabil, kes pärast 17:4 spurti omas 77:70 eduseisu. Mängida jäi siis veel kaks ja pool minutit, kuid Valenciat maha raputada ei suudetud.

47 sekundit enne lõpusireeni tabas Dragan Bender vabaviske, mis viis Maccabi 80:77 juhtima. Kui mängida jäi veel 13 sekundit, oli Maccabi tagamehel Scottie Wilbekinil võimalik mäng ära otsustada, kuid tema kolmene läks mööda.