Ronaldo: meil on Messiga südamlik suhe, me pole rivaalid

Siim Kaasik
Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi kohtusid viimati 2020. aasta detsembris. Tuleva aasta veebruaris minnakse taas jalgpallimurul vastamisi. Foto: ALBERT GEA/REUTERS/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas said eile jalgpalliväljakul taas kokku vanad tuttavad Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi. Juventus teenis 3:0 võidu, kaks väravat lõi Barcelona võrku Ronaldo.

Endise Madridi Reali mängijana oli Ronaldol põnev taas Barcelona kodustaadionil Nou Campil mängida. «Siin Barcelonas on alati keerulised mängud, sest vastas on tugev meeskond. Läksime mängule vastu konkreetse ideega. Suutsime seda plaani enesekindlalt täita 30 minutit ja lõime kaks väravat,» kirjeldas Ronaldo tulemusega 2:0 lõppenud avapoolaega.

«Teisel poolajal tegime head tööd tulemuse kindlustamisel,» lisas mõlemad oma väravad penaltist löönud ründaja.