Järelvaadatav ⟩ TalTech lõpetas kolmemängulise kaotusteseeria

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas alistas TalTech kodusaalis 3:0 (25:23, 25:21, 25:23 Jekabpilsi.

Kuigi TalTech pani oma paremuse maksma kolmes geimis, polnud mäng sugugi ühepoolne. Lätlased pusisid kenasti vastu, kuid veidi jäi puudu. Näiteks viimase geimi lõpus juhiti veel paari punktiga, ent otsustavatel hetkedel olid paremad võõrustajad.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Liigatabelis hoiab Jekabpils 18 punktiga kolmandat kohta, TalTech on seitsme silmaga seitsmes. Läti klubil on peetud üheksa mängu, TalTechil seitse. Sel hooajal pole meeskonnad omavahel kohtunud.

TalTechil on Credit24 liigas käsil kolmemänguline kaotusteseeria. Jekabpils on etemas hoos, sest nemad on viimasest viiest kohtumisest võitnud kolm. Sekka on tulnud kaotused neist tabelis eespool olevatele Tartule ja Saaremaale.