Kotsari koduklubi võiduseeria lõppes põnevuskohtumises kaotusega

Maik-Kalev Kotsar.

Eesti korvpallikoondislase Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers teenis pühapäeval Saksamaa meistriliigas hooaja esimese kaotuse, kui vooru keskses mängus jäädi alla Ulmile 69:73.

Koduväljakul kohtumist innukalt alustanud Hamburg läks poolajavaheajale kahepunktilises edus 40:38. Kolmandal veerandil püsis jõuvahekord sama, kuid otsustaval kümnel minutil pani Ulm oma paremuse maksma ja võttis napi võidu.

Algviisikusse kuulunud Kotsar viskas viis punkti, kogus seitse lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi neli isiklikku viga. Kokku teenis 23-aastane korvpallur mänguaega 27 minutit.

Towersi parim oli 19 punkti visanud Jordan Swing, Ulmi poolel küündis 17 punktini Dylan Osetkowski.

Hooaja esimese kaotuse saanud Hamburg jagab nüüd tabelis kolmandat kuni viiendat kohta. Ulm jätkab täiseduga ning on teisel kohal, liider on kuus võitu teeninud Müncheni Bayern.