Rapla küttis Tartu Ülikoolile korraliku sauna

Tartu Ülikool vs Rapla.
Tartu Ülikool vs Rapla. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas oli pühapäeval kavas üks kohtumine, kus Rapla Avis Utilitas Ralpa purustas Tartu Ülikool/Maks&Mooritsa 103:69.

Raplas toimunud kohtumises pani kodumeeskond kohe jõujooned paika võites avaveerandi 25:9. Esimese poolaja lõpuks juhiti juba 55:26. Teisel poolajal raplakate hoog jätkus ning viimasel veerandil anti rohkelt mänguaega noorpalluritele.

Rapla resultatiivseim oli kaksikduubli teinud Mario Ihring 20 punktiga. Lisaks andis ta 11 resultatiivset söötu ning napilt jäi tal puudu kolmikduublist, noppides üheksa lauapalli. Tartu poolel viskas 14 punkti Hendrik Eelmäe.

Rapla on tänavu Tartut võitnud kõigis kolmes omavahelises kohtumises. Oktoobris toimunud mäng võideti 76:74, eelmisel nädalal 86:59.

Turniiritabelis on Rapla jätkuvalt kolmandal kohal, olles kogunud kaheksa võitu ja viis kaotust, Tartu on viie võidu ja seitsme kaotusega neljas.