VIDEO ⟩ Taas linnarivaalilt lüüa saanud Manchester Unitedi peatreener: oleme palju tugevamad kui aasta tagasi

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Manchester City (sinises) mehed rõõmustasid, Manchester Unitedi mängijad kurvastasid. Foto: Shaun Botterill/AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli liigakarikas selgus teine finalist, Manchesteri derbis alistas City võõral väljakul 2:0 Unitedi.

Üsna kinnise lahingu saatus selgus teisel poolajal. 50. minutil viis John Stones külalised juhtima, 83. minutil vormistas lõppseisu Fernandinho. Statistiliselt oli kohtumine üsna võrdne, ent City kasutas oma võimalused paremini ära.

Unitedi allajäämine oli üsna märgiline. Pärast seda, kui 2018. aasta detsembris palgati peatreeneriks Ole Gunnar Solskjär, on kaotatud neljas poolfinaalis. Korra FA Cup'il ja Euroopa liigas, kahel puhul liigakarikas. Mullu langeti samas sarjas samuti City vastu.