Välk 494 on kodujääl alistamatu, kuid Pantrid ei jäänud neile palju alla

Jäähoki Coolbeti Eesti meistrivõistlustel jätkas Tartu Välk 494 kodujääl alistamatult, alistades Tallinna HC Panteri 9:6.

Väljakuperemehed panid turmtule peale kohe avakolmandikul, mis võideti 5:1. Järgmisel kahekümnel minutil suutsid pantrid end koguda, lõik kiirelt tagasi kolm väravat ja jõudsid seisuni 4:5, kuid kolmandik lõppes siis 6:4 Välgu eduseisuga. Viimasel kolmandikul kõmmutasid kodujääl mänginud Välgu mehed kolm väravat ja juhtisid 9:4, kuid viimasel kolmel minutil said Pantrite hokimängijad lüüa veel kaks väravat.

Välk 494 on tabeliliider ning pole seni kaotanud kodujääl ühtegi kohtumist. Panter paneb nad kindlasti proovile, sest liigatabelis on tegemist taaralinlaste lähima jälitajaga.

Omavahel on sel hooajal kahel korral kohtutud Tallinnas Pantrite koduhallis, kus on mõlemad meeskonnad võtnud ühe võidu.