Blogi ⟩ Tänak võitis Otepää talveralli ülivõimsalt, tiimikaaslane Neuville lõpetas teisel kohal (4)

Eesti autoralli meistrivõistlustele anti avapauk Otepää Talveralliga, kus esikoha teenis kõik kiiruskatsed võitnud Ott Tänak (Hyundai i20 WRC). Teisena lõpetas eestlase tiimikaaslane Thierry Neuville (+33,4) ja kolmandana Georg Gross (Ford Fiesta WRC, +2.17,6). Esikuuikusse mahtusid veel Egon Kaur (Volkswagen Polo GTI R5, +2.41,2), Georg Linnamäe (Volkswagen Polo GTI R5, +3.05,1) ja Roland Poom (Citröen C3 Rally2, +4.05,8). Täpsemalt saad võistluse kulgu jälgida Postimehe blogi vahendusel.

Enne rallit:

Autoralli Eesti meistrivõistluste sarja esimesele etapile, JMV Motors Otepää Talverallile, antakse start 13. veebruaril kell 08:00 Tehvandi Spordikeskuses asuvast hoolduspargist. Ühel päeval sõidetaval rallil on kavas kokku 8 kiiruskatset kogupikkusega 83,94km, millest 4 on korduvkatsed.

Esimesele kiiruskatsele antakse start kell 8.13 ning selleks on Vastsemõisa esimene läbimine. Päeva lõpetab ralli pikim Liivakalda (12,58 km) teine läbimine.

Suurimate favoriitidena tulevad starti kaks Hyundai rallimeeskonna sõitjat – Ott Tänak ja Thierry Neuville. Neile pakuvad konkurentsi Eesti tippsõitjatest veel Georg Gross, Egon Kaur, Georg Linnamäe, Roland Poom, Roland Murakas, Priit Koik ja Gregor Jeets.