K, 27.09.2023

Sildarud avavad väidetava koduvägivalla tagamaid. Kelly: tahan teisi julgustada sammudele, millega minul läks liiga kaua

Postimees Sport
Facebook
Comments 22
Kelly Sildaru.
Kelly Sildaru. Foto: Remo Tõnismäe

Perekond Sildaru tüli saab sel nädalal avalikkuse ees teise mõõtme, kui seda asub kajastama «Pealtnägija» meeskond. Tänahommikuses «Terevisioonis» avalikustati sellest ka väike klipp. 

«Pealtnägija» saatejuht Mihkel Kärmas alustas tutvustavat saatelõiku küsimusega: «Kelly, väga paljud teavad sind kui suurepärast sportlast. Paljudele oled sa iidol. Aga täna istud sa siin kaamerate ees hoopis teises kontekstis ja teise teemaga. Sa oled otsustanud tulla välja ja rääkida sellest, et teie peres on toimunud perevägivald. Miks sa siin täna istud?»

Kelly Sildaru: «Esiteks, üks põhjus on kindlasti see, et hästi paljudele tundub ja vähemalt meedias võib-olla kajastatakse olukorda selliselt, et mina tahan kellelegi kotti üle pea tõmmata. Teine asi on see, et tunnen, et minu lugu võib teisi inimesi julgustada ja neid motiveerida tegema neid samme, millega minul liiga kaua aega läks.»

Facebook
Comments 22

Märksõnad

Tagasi üles