VIDEO ⟩ Suurepärases hoos Rooba tegi Soomes taas skoori, aga meeskonna katastroofiline seeria jätkub

Christopher Krutto
Robert Rooba teeb karjääris suure sammu edasi.
Robert Rooba teeb karjääris suure sammu edasi. Foto: Jiri Halttunen / Jyväskylä JYP

Soome kõrgliigas Jyväskylä JYPis mängiv eestlane Robert Rooba jätkab suurepärast hooaega ja lõi taaskord kaks väravat.

JYP võõrustas koduväljakul Helsingi HIFKi ja tegi mängule suurepärase alguse. Liiga tippu kuuluva meeskonna vastu suudeti varakult kontroll haarata. Kõigepealt tegi skoori Rooba ja seejärel lisas kodumeeskonnale lisa Jarkko Immonen. Pärast seda õnnestus HIFKil veel üks tagasi lüüa, kuid siis suurendas Rooba JYPi edu 3:1 peale.

Kuigi teisel veerandajal suudeti veel korra 4:2 juhtima minna, siis kolmandal veerandajal pani HIFK oma paremuse maksma ning võttis lõpuks jõuga 5:4 võidu.