USKUMATU VIDEO ⟩ Mehhiko liigas asus kohtunik väravavahi rolli, ründav meeskond oli hämmelduses

Cruz Azuli ja Toluca mängus mõjutas kohtunik tulemust.
Cruz Azuli ja Toluca mängus mõjutas kohtunik tulemust. Foto: JOSE MENDEZ/EPA

Mehhiko kõrgliigas juhtus eile õhtul uskumatu vahejuhtum, kui väravavaht tõrjus kindlalt värava suunas lennanud löögi.

Eile läksid Mehhiko kõrgliigas vastamisi Cruz Azuli ja Toluca meeskonnad. Enne kohtumist hoidis Toluca teist ja Cruz Azul kolmandat kohta. Kuigi tegu oli niigi pingelise kohtumisega, siis tuld viskas juurde mängu kohtunik, kes ootamatult matši kulgu sekkus.

Mängu 35. minutil tekkis Cruz Azuli mängijal Jonathan Rodriguezel suurepärane võimalus viia meeskond 3:0 ette, kuid ta tabas tühjal väraval posti. Väravavaht oli olukorrast välja mängitud ja värava ees seisis vaid üks kaitsja. Pall põrkas Oscar Marcias Romole, kes suunas selle värava suunas, kuid samal ajal oli karistusalasse jooksnud kohtunik, kellest nahkkera välja põrkas.

Kohtunik otsustas anda väravavahilöögi, kuid Cruz Azulo mängijad asusid protesteerima. Kuigi õigusemõistja oli mängu kulgu muutnud, siis reeglite järgi tegi ta õige otsuse ja mäng jätkus seisul 2:0.

Sellest said Talusco mängijad indu ja poolajavileks oli seis viigistatud. Teisel poolajal õnnestus siiski Cruz Azulil Guillermo Fernandeze väravast võtta võit.