Karl Mihkel Eller

Eesti korvpallikoondislase Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburg Towers võttis Saksamaa kõrgliigas neljanda võidu järjest ja alistas kodusaalis 90:75 Euroliiga klubi Berliini Alba.

Suureskoorilise avaveerandi 30:27 võitnud Hamburg kaotas küll poolaja 49:50, kuid kolmanda veerandaja järel juhiti 70:64 ning otsustav veerand võideti 20:11.

Kotsar rassis väljakul üle 36 minuti ja viskas selle ajaga 20 punkti, võttis üheksa lauapalli ja andis kolm resultatiivset sööt. Hamburgi ridades suutsid eestlasest rohkem visata vaid Kameron Taylor Ja Terry Allen, mõlema arvele kogunes 21 punkti.

Euroliiga keskmike sekka kuuluva Alba poolel viskas enim punkte Niels Giffey, kes teenis 16 silma.

Hamburg Towers on liigatabelis kuuendal kohal, Alba on kolmas, liidrikohal on vaid kaks kaotust saanud Ludwigsburg. Pühapäeval kohtub Kotsari klubi tabeli teise Müncheni Bayerniga.