T, 17.05.2022

Eesti rallitalenti peetakse MM-heitluse üheks soosikuks

Christopher Krutto
Eesti rallitalenti peetakse MM-heitluse üheks soosikuks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Robert Virves.
Robert Virves. Foto: Jarek Jõepera

Aprilli lõpus toimuval Horvaatia MM-rallil teeb algust ka juunior WRC-sari, kus ühe tiitlipretendendina nähakse ka Saaremaalt pärit rallitalenti Robert Virvest.

Juunior WRC-sarja pressiteates toodi välja mitmed nimed, kes võivad tänavu hakata võitude nimel võitlema. Nende hulgas on ka Virves, kes mullu saavutas selles sarjas Rally Estonial kolmanda koha.

«Ma olen rohkem kui elevil, et saan võistelda sellises kõrgetasemelises sarjas nagu juunior WRC, eks ole näha, mis saab! Tegin 2020. aastal juunior WRC arvestuses kaasa Rally Estonia ja see oli tore kogemus. Tegin suhteliselt kontrollitud sõidu ja proovisime vältida lolle vigu ning jõuda lõppu,» rääkis eestlane.

«Sel aastal ei ole see nii lihtne, selles võin kindel olla. Teeme enne Horvaatiat ettevalmistava ralli Sanremos. Ma ei ütle, et me surume Horvaatias võitu, aga kunagi ei tea,» lisas Virves.

Lisaks Eesti rallitalendile leiab esiotsa pürgivate nimede seast veel lätlase Martins Sesksi, soomlased Sami Pajari ja Lauri Joona, rumeenlase Raul Badiu, suurbritanniast pärit Jon Armstrongi ja William Creightoni ning tšehhi Martin Koči.

Märksõnad
Tagasi üles