EELVAADE ⟩ Meistrite liiga jätkub, veerandfinaalides vastamisi kaks superpaari

Ville Arike
Fotomeenutus eelmise aasta Meistrite liiga finaalist, Bayerni väravavaht Manuel Neuer (vasakul) tõrjub PSG ründaja Kylian Mbappe lähilöögi. Samad meeskonnad saavad nüüd kokku juba veerandfinaalis. Foto: MANU FERNANDEZ/AP/SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas jõuab kätte otsustav faas, eeloleva kahe kuu jooksul selgub Euroopa tänavune parim klubi. Kaheksa konkurentsi jäänud meeskonda alustavad täna veerandfinaale, loos andis mitu vinget vastasseisu.

Kokku lähevad eelmise hooaja finalistid Müncheni Bayern ja Pariisi Saint-Germain (mulluse finaali võitis Bayern 1:0), samuti 2018. aasta otsustava mängu osalised Madridi Real – Liverpool, kel kahe peale kokku suisa 19 (vastavalt 13 ja 6) Meistrite liiga või selle eelkäija Euroopa riikide meistrite karikat!