Panter võitis kodujääl Tartu Välku, karikavõitja selgub pühapäeval

Coolbeti jäähoki Eesti karikavõistlustel ei selgunud laupäeval tšempion, sest HC Pantrile külla sõitnud Tartu Välk 494 kaotas Tallinnas toimunud kohtumise 2:4.

Haabersti jäähallis toimunud kohtumise avakolmandiku võitis Jaanus Sorokini väravast Pantrid, kuid kohtumine pandi paika teisel kolmandikul. Kuigi Fedor Gusynini väravast suutsid tartlased viigi välja võlluda, siis napilt poole minuti jooksul enda võrku lubatud litrid tõmbasid tuure maha. Pantrid viisid 3:1 juhtima Danil Tsarkovskyi ja Mihkel Võrangu väravad, Võrang lõi kolmandiku lõpus seisuks 4:1. Välgu viimase tabamuse autor oli kohtumise viimasel minutil Mark Tihhomirov.

Kahe võiduni peetava finaalseeria otsustav mäng toimub juba pühapäeval.

Eesti jäähoki karikavõitja selgub maksimaalselt kolmemängulises seerias ehk trofee pea kohale tõstmiseks on vaja võita kaks mängu. Eelmisel nädalavahetusel toimunud lahingus alistas Välk pealinnaklubi 5:1.

Kui Panter suudab tänase kohtumise võita, selgitatakse karikavõitja homme Tartus.