VIDEO ⟩ Kaspar Treier tegi Meistrite liigas karjääri parima esituse (1)

Karl Mihkel Eller
Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: championsleague.basketball

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier tegi Meistrite liigas karjääri punktirekordi, kui viskas Sassari Dinamo ridades 13 punkti. Paraku tuli eestlase koduklubil tunnistada Nymburki 73:91 paremust.

21-aastane Treier viibis vahegrupikohtumises väljakul 19 minutit ning tema visketabavus oli 44,4%. Kahepunktiviskeid tabas ta neljast kaks, kolmepunktiviskeid viiest kaks ja vabaviskeid neljast kolm. Veel jäi Treieri arvele kaks lauapalli ja üks vaheltlõige. Eestlase senine parim punktiskoor pärines kuu algusest, mil ta viskas kohtumises Bambergi Brose vastu kaheksa silma.

Sassari resultatiivsemaks mängijaks Treier ei tõusnud, selle au sai endale 15 silma kogunud Eimantas Bendžius. Nymburki poolel kerkis üleplatsimeheks Omar Prewitt 21 punktiga.

Paraku on aga Treieri koduklubi neljaliikmelises vahegrupis kaotanud kõik viis mängu ning veerandfinaali pääsemise lootused on kadunud.