Järelvaadatav ⟩ Tartu Välk 494 lisas Eesti meistritiitlile ka karikavõidu

Valitsev Eesti meister Tartu Välk 494 lisas tänavu oma auhinnakappi ka Eesti karika, kui oli Coolbet jäähoki Eesti karikavõistluste otsustavas finaalkohtumises 6:1 üle HC Pantrist.

Tartlaste võidus polnud täna väga kahtlustki. Nad läksid kohtumist juhtima juba 10. minutil, kui oli täpne Oleksii Voitsekhivskyi, kolm minutit hiljem suurendas eduseisu Ivan Akimov.

Kuigi David Baranekil õnnestus seejärel Pantrite ridades üks tagasi visata, ei lasknud Välk 494 mehed ennast sellest segada ning viskasid veel neli vastuseta väravat. Autoriteks Dmitri Shapovalov, Akimov, Ivan Troshkov ja Nikita Garanin.

Eesti jäähoki karikafinaali esimeses kohtumises kindla 5:1 võidu teeninud Välk 494 jäi aga laupäeval Haaberstis toimunud teises kohtumises Pantritele alla 2:4. Nii selgubki võitja otsustavas kolmandas kohtumises.