Viimaks pakkudelt minema saanud Flora alustas tiitli kaitsmist edukalt

Toimetas Karl Juhkami
Flora mängumehed väravat tähistamas. Pilt on tehtud selle hooaja alguses.
Flora mängumehed väravat tähistamas. Pilt on tehtud selle hooaja alguses. Foto: Sander Ilvest

Kui mõnel Eesti jalgpalliklubil on praeguseks peetud juba viis liigamängu, siis valitsev Maarjamaa meister Tallinna FC Flora tegi koroonaviiruse ja sellega kaasnevate eneseisolatsiooninõuete tõttu oma liigahooaja debüüdi alles täna.

Oma Premium liiga avamängus sõideti külla Tallinna Legionile ning võeti raske 2:1 võit. Rohevalged asusid kohtumist küll 28. minutil Rauno Sappineni tabamusest juhtima, kuid enne poolajavilet seadis nende endine mängija Aleksander Šapovalov jalule viigiseisu.

Teise poolaja alguses teenis Flora aga penalti, mille Sappinen realiseeris, ning nõnda kolm võidupunkti külalistega Kadriorust kaasa rändasid.