Video ⟩ Flora ei andnud külla sõitnud Transile sõnaõigust

Toimetas Karl Juhkami
Flora mängumehed väravat tähistamas. Pilt on tehtud selle hooaja alguses.
Flora mängumehed väravat tähistamas. Pilt on tehtud selle hooaja alguses. Foto: Sander Ilvest

Eesti jalgpalli kõrgliigas teenis hooaja teise võidu valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora, kes oli 5:0 üle Narva Transist.

Flora läks kohtumist juhtima juba 3. minutil, kui nahkkera saatis võrku Rauno Sappinen. Sama mees oli täpne ka viis minutit hiljem, kui Flora juba 2:0 ette viis.

Esimese kolmveerandtunni sisse mahtus aga veel kaks tabamust: 21. minutil sahistas võrku Henrik Pürg ning vahetult enne riietusruumi siirdumist kirjutas enda nime väravalööjate lahtrisse ka Sergei Zenjov.

Kohtumise viies tabamus sündis alles teise poolaja lõpus, teisel üleminutil lõi Flora viienda Rauno Alliku.

Liigatabelis tõusis Flora seega viiendale reale, kuid sellest ei tasu liiga palju välja lugeda, sest koroonaviiruse ja sellega kaasnenud eneseisolatsioonide tõttu alustasid rohevalged oma kohtumistega teistest tunduvalt hiljem.