Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kaspar Treier (palliga).
Kaspar Treier (palliga). Foto: dinamobasket.com

Itaalia korvpalli kõrgliigas alistas Kaspar Treieri leivaisa Sassari Dinamo kodusaalis 94:76 Trentino. Meie mees andis võitu korraliku panuse.

Sassari võitis avaveerandi 26:20 ning kontrollis mängu käiku. Viimasel neljandikul pandi oma paremus raudkindlalt maksma.

Pingilt sekkunud Treier teenis 12 minutit ning kaustas võimaluse hästi ära. Ta kogus kuus punkti, tabades kõik kolm teele saadetud viset ning korjas kolm lauapalli.

Vahepeal Itaalia liigas pingile vajunud Eesti koondislane on hakanud taas stabiilselt võimalust saama. Viimase viie mängu keskmiseks on 11,2 minutit.

Põhiturniiri lõpusirgel käib tihe heitlus. Sassari hoiab 16 võidu ja 9 kaotusega viiendat kohta. Peamiselt käib võitlus ilmselt Veneziaga, kellega tuleb play-off'ideks ära jagada koduväljakueelis. Pidada jääb kuus-seitse vooru.

Kohamängudele loodab saada ka Henri Drelli koduklubi Pesaro. Nemad asuvad väga võrdses tabeli keskosas, kus 7.-12. koha tiimid mahuvad kahe võidu sisse.