Hullu lõpuspurdi teinud Madridi Real hoiab eurohooaega elus

Siim Kaasik
Sergio Llull.
Sergio Llull. Foto: Mariscal/EPA

Madridi Real suutis imelise viimase veerandaja toel alistada Euroliiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises Istanbuli Anadolu Efesi 80:76.

Neljandale veerandile läks kodusaalis mänginud Real vastu 48:58 kaotusseisus. Kusjuures kuni selle hetkeni polnud Madridi Real võitnud ühtegi seerias mängitud 11 veerandajast.

Otsustava veerandaja viimasel viiel minutil tegi Real koguni 19:2 lõpuspurdi ning tuli raskest olukorrast välja. Kolme võiduni peetavas seerias vähendati kaotusseis 1:2 peale. Olgu mainitud, et viimati jäi Real Euroliiga Final Four'ist ehk poolfinaalist eemale hooajal 2015/16.

Reali tulemuslikuim oli Sergio Llull 20 punktiga, Alberto Abalde arvele kogunes 11 silma. Efesi parimana tõi Vasilije Micić 29 punkti.

Seeria neljas kohtumine peetakse 29. aprillil Madridis.