Mis vigastus? Kitsing tegi taas tugeva mängu ja aitas Rytase võiduni

Kristjan Kitsing.
Kristjan Kitsing. Foto: Rokas Lukosevicius/Scanpix

Eile õhtul alistas korvpalluri Kritsjan Kitsingu koduklubi Vilniuse Rytas Leedu kõrgliigas 97:76 Klaipeda Neptunase.

Kuigi poolajapausile läksid meeskonnad viigilisest seisust, siis mängu teises pooles Rytas enam Neptunasele võimalust ei andnud ja lõpuks võeti väga kindel 21-punktiline võit.

Alles hiljuti vigastuspausilt naasnud Kitsing kuulus algkoosseisu ja viskas kokku 16 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 3/5, vabavisked 5/5). Lisaks sellelele õnnestus tal korjata ka viis lauapalli. Kitsingu pluss-miinus näitaja oli +16, millega ta kuulus meeskonna paremate sekka.

Rytase parimaks tõusis topeltduubli teinud Martynas Echodas, kelle arvele jäi 24 minutiga 22 punkti ja 17 lauapalli.

Neptunase parimana viskas 18 silma David Gailius, kes korjas lisaks kolm lauapalli ja jagas ühe resultatiivse söödu.

Liigas hoiab Rytas 26 võidu ja seitsme kaotusega teist kohta.