VIDEO ⟩ Vägevalt pealt pannud Treier lõhkus soojendusel tagalaua, veerandfinaali algus lükkus edasi (1)

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: fiba

Itaalia korvpalli kõrgliigas pidid Sassari Dinamo ja Venezia veerandfinaalseeria neljandat kohtumist alustama Eesti aja järgi kell 21.45, kuid Kaspar Treieri tõttu lükkus lahtivise edasi. Viivitus mõjus paremini ilmselt Sassari mängumeestele, kes veerandfinaalseeria viigistasid.

Mis juhtus? Sassari ja Eesti koondise ääremängija Treier surus soojendusel palli nõnda jõuliselt korvi, et lõhkus korvilaua. Vaata videost, millega tartlane hakkama sai:

Venezia ja Sassari vahelise veerandfinaali võitja selgub aga otsustavas kohtumises. Täna jätkus senine asjade kulg, et võidu haarab kodumeeskond. Sassari võitis mängu 86:73 ja viis lahingu tagasi Veneetsiasse.