VIDEO Kullamäe säras Hispaanias, koduklubi saatus selgub otsustavas mängus

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Kristian Kullamäe (palliga) on Hispaania esiliigas liidrikoorma kenasti välja kandnud.
Kristian Kullamäe (palliga) on Hispaania esiliigas liidrikoorma kenasti välja kandnud. Foto: CB Imprenta Bahía San Agustin/Facebook

Eesti korvpallikoondislane Kristian Kullamäe viskas 24 punkti ja tema leivaisa Palma alistas Hispaania esiliiga veerandfinaalseerias lisaajal 88:81 Breogani. Nelja parema hulka pääseja selgitatakse otsustavas kolmandas kohtumises.

Kohtumise normaalaeg lõppes 73:73 ning viimasel neljal ja poolel minutil ei suutnud Palma visata ühtegi punkti. Lisaajal ei tekkinud aga võitjas kahtlust ning oma rolli mängis ka Kullamäe, kes tõi pärast normaalaega kuus punkti.

37 minutit väljakul rassinud tagamees oli 24 silmaga üleplatsimees ning ta lisas kolm korvisöötu ja kaks lauapalli. Väljakult tabas ta viskeid 50-protsendilise täpsusega, visates läbi korvirõnga ka neli kaugviset. Vabaviskeid tabas Kullamäe kuuest kuus.

Teine mäng täispikkuses:

22-aastane Kullamäe mängib Palmas laenulepingu alusel, kuid tema mängijaõigused kuuluvad sel hooajal Meistrite liiga võitnud San Pablo Burgosele.