Meedia: Bottase aeg Mercedeses on lõppenud

Valtteri Bottas. FOTO: Florent Gooden via www.imago-images.de/imago images/PanoramiC/Scanpix

Mercedese vormelimeeskond on viimaseid aastaid F1s täielikult valitsenud. Seda eelkõige aga Lewis Hamiltoni näol ning tema meeskonnakaaslane Valtteri Bottas pole oma võimalusi täielikult realiseerinud.

Nõnda ongi Venemaa meedias kohalik F1 ekspert Aleksei Popov väitnud, et Bottase aeg Mercedeses on läbi. Järgmisel hooajal võtab tema koha Mercedese meeskonnas sisse nooruke George Russell.

«Ma ei avalda küll allikat, kuid Monacos räägitakse alati üsna tõsiseid vestlusi. Mulle räägiti, et Russell sõlmib Mercedesega kaheaastase lepingu. Lisaks ei pidavat ta asendama Lewis Hamiltoni,» kirjeldas Popov.

Tegelikult on alates möödunud hooaja viimastest võidusõitudest räägitud võimalusest, et Bottas tuleks asendada Russelliga. Sai ju viimane korra ka mullu võimaluse soomlasega kihutada võrdsete masinatega Bahreini GP-l, mille suure tõenäosusega oleks ka noor britt võitnud, kui Mercedes poleks käkkinud tema boksipeatust.

«Ma ei näe väga tulevikku Bottasel enam F1s. Ta ei ole suutnud end realiseerida kõige tugevama masinaga. Tänavu jääb ta lisaks Hamiltonile ja Max Verstappenile alla ka Lando Norrisele,» lõpetas Popov.

Tagasi üles
Back