Prantsusmaa lahtistel langes konkurentsist tiitlikaitsja

Iga Swiatek.
Iga Swiatek. Foto: Aurelien Morissard/Scanpix

Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel langes veerandfinaalis konkurentsist tiitlikaitsja Iga Swiatek (WTA 9.), kes jäi alla Maria Sakkarile (WTA 18.) 4:6, 4:6.

Poolatar Swiatek haaras avasetis ohjad, kuid 4:4 seisul murdis kreeklanna Sakkari teist korda vastase servigeimi ja asus kohtumist 6:4 juhtima. Teises setis palus Swiatek meditsiinilist paus ning tema parem jalg teibiti tugevasti kinni. Kokkuvõttes läks ka teine sett Sakkarile 6:4 ning matš kestis tund ja 35 minutit.

Kaheksanda asetusega Sakkari kohtub poolfinaalis Barbora Krejcikova (WTA 33.), kes oli veerandfinaalis parem Cori Gauffist (WTA 25.) 7:6 (8:6), 6:3.

Teises poolfinaalis lähevad vastamisi venelanna Anastassija Pavljutšenkova (WTA 32.) ja sloveenitar Tamara Zidanšek (WTA 85.).

Prantsusmaa lahtiste poolfinaale ja finaale saab otseülekandes vaadata Postimehe vahendusel.