Video ⟩ Eesti koondise väravavahi ilutabamus rannajalgpallureid kaotusest ei päästnud

Toimetas Karl Juhkami
Eesti rannajalgpallikoondis
Eesti rannajalgpallikoondis Foto: Raili Ellermaa/EJL

Eesti rannajalgpallikoondis mängis täna, 23. juunil Portugalis Nazares toimuval MM-valikturniiril oma alagrupi viimase kohtumise Aserbaidžaani vastu. Tasavägisest kohtumisest tuli eestlastel täna vastu võtta 3:4 kaotus.

Kohtumise esimene kolmandik lõppes 2:2 viigiga, Eesti poolelt olid täpsed Sander Lepik ja Joosep Juha. Mäng püsis viigiseisus viimase kolmandiku lõpuminutiteni. Esmalt realiseeris Aserbaidžaan standrardolukorra ning läks sellest kohtumist 3:2 juhtima.

Veidi enam kui 10 sekundit enne lõpuvile saatis palli vastase väravasse Eesti väravavaht Kaspar Kotter, ent väravale järgnenud lahtimängus lisas Aserbaidžaan oma arvele neljanda ning teenis kohtumisest napi võidu.

Selle kohtumisega pani Eesti rannajalgpallikoondis punkti MM-valikturniiri alagrupiturniirile. Homme, 24. juunil ootavad koondist ees esimesed kohamängud, kus lähevad vastamisi alagruppides viimase kahe hulka kuulunud võistkonnad. Lõplikud kohad selguvad järgmiste kohamängudega 25. juunil.