Drogba vedas Elevandiluuranniku poolfinaali

Didier Drogba Elevandiluuranniku koondise särgis.
Didier Drogba Elevandiluuranniku koondise särgis. Foto: SCANPIX

Aafrika jalgpallimeistrivõistlustel jõudis turiiri suurfavoriit Elevandiluurannik poolfinaali, kui veerandfinaalis oldi tulemusega 3:0 üle turniiri võõrustajast Ekvatoriaal-Guineast.

Võitjate poolel oli kahel korral täpne Londoni Chelsea mängumees Didier Drogba (36. ja 69. minutil) ning korra Manchester City’s palliv Yaya Toure (81. minutil). Seejuures jättis Drogba 29. minutil realiseerimata penalti.

Poolfinaali jõudis ka Sambia, kes alistas 3:0 Sudaani. Ülejäänud veerandfinaalides lähevad vastamisi Gabon – Mali ning Tuneesia – Ghana.