VIDEO ⟩ Hein pääses Arsenali sõprusmängus suurte staaridega väljakule

Siim Kaasik
Karl Jakob Hein.
Karl Jakob Hein. Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein tegi Londoni Arsenali eest kaasa treeningmängus, kuid pidi leppima 1:2 kaotusega Šotimaa klubilt Hibernianilt.

Avapoolajal kaitses Arsenali väravat 19-aastane Arthur Okwonko, kes lubas enda eksimuse järel vastased 1:0 juhtima. Hiberniani värava sai 21. minutil kirja Martin Boyle.

Teisel poolajal tegutses Arsenali väravas juba 19-aastane Hein, kuid 69. minutil pidi temagi palli enda selja tagant välja korjama. Seekord oli täpne Daniel Mackay.

Arsenali auvärava lõi 82. minutil Emile Smith-Rowe. Kümmekond minutit varem oli Arsenalil kasutada ka penalti, ent vastaste väravavaht suutis Nicolas Pepe löögi tõrjuda.

Arsenali koosseis koosnes nii tähtmängijatest kui ka tulevikutegijatest. Tavapärastest põhimängijatest sai Hein teisel poolajal lisaks Pepele koos mängida veel Alexandre Lacazette’i, Hector Bellerin, Thomas Partey ja Smith Rowe’iga.