Rasmus Vatter
, Suvereporter
Maksim Paskotši.
Maksim Paskotši. Foto: Twitter.

Eesti koondise keskkaitsja Maksim Paskotši kuulus juba teist korda järjest Inglismaa kõrgliigaklubi Tottenham Hotspuri algkoosseisu ja tegi väga tubli mängu.

Täna kohtus Tottenham teises hooajaeelises treeningmängus Colchester Unitediga ja Paskotši kuulus 3:0 võidumängus taas algkoosseisu. Spurs läks Heung-Min Soni väravast juhtima, misjärel Lucas Moura tegi seisuks juba 2:0.

Kolmandas väravas mängis tähtsat rolli ka paremkaitses mänginud eestlane, kes andis osava puutega läbisöödu kaitsjate selja taha kooksnud Sonile, kelle tsenderduse toksas Dele Alli mõnelt meetrilt võrku. Tottenham tegi peale avapoolaega kolm vahetust, kuid Paskotši teenis mänguaega veel kuni 66. minutini, kui vahetati välja ka kõik ülejäänud väljakumängijad.

Video Paskotši heast eeltööst:

Paskotši debüteeris Tottenhami esindusmeeskonnas eelmisel nädalal, kui sõprusmängus tehti 1:1 viik Inglismaa tugevuselt neljandasse liigasse kuuluva Leyton Orientiga. Paskotši alustas toona algkoosseisus paremkaitsja kohal ja vahetati välja 65. minutil, kui Tottenham juhtis 1:0.