Rasmus Vatter
, Suvereporter

Valitsev Eesti meister FC Flora jäi Meistrite liiga teise eelringi kohtumises 0:1 alla Poola tšempionile Varssavi Legiale ja langes koondskooriga 1:3 konkurentsist.

Eesti klubi alustas mängu väga lennukalt ning esimese poolaja algus kulges selgelt Flora taktikepi all. Kuigi poolaja keskel lasti Legia mängu rohkem sisse, siis parimad võimalused kuulusid ikkagi eestlastele, mida paraku väravaks ei suudetud vormistada.

Teine poolaeg oli üldjoontes sarnaselt esimesele kahe võrdse heitlus. Sergei Zenjov suutis 65. minutil Rauno Sappineni eeltöö järel igati määrustepäraselt palli väravasse suunata, kuid äärekohtuniku prohmaka tõttu määrati tollest olukorrast suluseis.

Kõigest mõnikümmend sekundit hiljem jooksis külalisvõistkond eelmisest olukorrast veel ilmselgelt häiritud Flora mängijate vastu meisterlikult kiirrünnakule, mille Rafael Lopes ka kenasti juhtväravaks vormistas.

Flora mängijad andsid hagu kuni mängu lõpuni välja, kuid pigem oli lähedal Legia teine värav, kui eestlaste esimene. Kahe mängu kokkuvõttes kaotati Poola klubile 3:1.

Euroopa liiga kolmandas eelringis kohtub Flora Küprose 21-kordse meistri Nikosia Omoniaga, kes pidi Meistrite liiga teises eelringis tunnistama Zagrebi Dinamo 0:3 paremust.