Kalju tuli Transi vastu kaotusseisust välja ja sai viigipunkti

Nõmme Kalju väravavaht Marko Meerits.
Nõmme Kalju väravavaht Marko Meerits. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpalli Premium liigas toimus laupäeval üks kohtumine, kus Nõmme Kalju ja Narva Trans mängisid 1:1 viiki.

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud 21. vooru kohtumises avapoolajal väravaid ei sündinud. Kuigi Transil oli Kalju vastu mitu head väravavõimalust, siis nende puurivaht Marko Meerits päästis nad mitmel juhul halvimast.

76. minutil jõudis Trans aga avaväravani, kui skoori avas Aleksandr Zakarliuka. Vaid kuus minutit hiljem tulid tabloole viiginumbrid, kuid Transi karistusalas toimunud segaduses lõi Roman Nesterovski palli oma väravasse.

Kalju jätkab liigatabelis 36 punktiga neljandana ja sai kirja hooaja kolmanda viigi. Trans on 22 punktiga kuuendal kohal. Uuel nädalal toimuvas järgmises voorus võõrustab Trans Pärnu JK Vaprust, Kalju sõidab aga külla liidrile Tallinna FCI Levadiale.