BLOGI ⟩ Messi lõi võidumängus City vastu esimese värava, Madridi Real kaotas Šeriffile

PSG - Manchester City.
PSG - Manchester City. Foto: BENOIT TESSIER/Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas peeti teisipäeval kaheksa kohtumist. Õhtu oodatuimas mängus alistas PSG 2:0 Manchester City. Tähelepanuväärne vutilahing toimus ka Madridis, kus kohalik Real kaotas 1:2 FC Šeriffile, kes juhib täiseduga D-alagruppi!

A-alagrupp

PSG - Manchester City 2:0

Õhtu oodatuimas kohtumises avas juba 8. minutil skoori Idrissa Gueye. Avapoolajal oli Cityl hea võimalus viigistada, kuid ühe rünnaku jooksul lendas pall kaks korda latti. PSG 2:0 värava lõi 74. minutil Lionel Messi, kellele see oli karjääri esimene värav, mida ta ei löönud Barcelona särgis.

RB Leipzig - Club Brugge 1:2

Kohtumise kõik väravad sündisid avapoolajal. 5. minutil viis kodumeeskonna juhtima Christopher Nkunku, ent Hans Vanakeni 22. minuti tabamus tõi tabloole viigi. Brugge võiduvärava lõi 41. minutil Mats Rits.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B-alagrupp

AC Milan - Madridi Atletico 1:2

Ilmselt oli tegu õhtu kõige dramaatilisema kohtumisega. Milani jaoks algas kõik suurepäraselt, sest Rafael Leão väravast mindi 20. minutil juhtima. Ent üheksa minutit hiljem teenis Franck Kessié teise kollase kaardi ning kodumeeskond jäi vähemusse.

Atletico jõudis viigiväravani alles 84. minutil, kui hooaja esimese värava lõi Antoine Griezmann. Atletico võiduvärav sündis alles seitsmendal üleminutil, kui käega mängu eest määratud penalti realiseeris Luis Suarez.

FC Porto - Liverpool 1:5

Ühepoolseks kujunenud kohtumises lõid Liverpooli eest kaks väravat Mohamed Salah (18. ja 60. minut) ning vahetusest sekkunud Roberto Firmino (77. ja 83.). Inglismaa klubi eest sai jala valgeks ka kuulsa ründetrio kolmas mees Sadio Mané (45.). Porto auvärava lõi Mehdi Taremi (75.).

C-alagrupp

Amsterdami Ajax - Bešiktas 2:0

Ajaxi taktikepi all kulgenud kohtumise avavärava lõi 17. minutil Steven Berghuis. 2:0 värava lõi 43. minutil Sébastien Haller.

Dortmundi Borussia - Lissaboni Sporting 1:0

Mängu kangelaseks tõusis 22-aastane Donyell Malen, kes lõi koguni kolm väravat, kuid VAR otsustas kaks tükki suluseisu pärast tühistada. See üks, mis ka protokolli kanti, sündis kohtumise 37. minutil.

D-alagrupp

Donetski Šahtar - Milano Inter 0:0

Milano Inter jäi võõrsil Šahtari vastu selgelt hätta ning ei suutnudki eeldatavalt nõrgemat meeskonda alistada. Positiivse poole pealt hoiti taga null. D-alagrupi seis on ülimalt põnev.

Madridi Real - FC Šeriff 1:2

Mänguõhtu suurim üllatus sündis Madridis. 25. minutil avas Šeriffi esimesest pealelöögist skoori Jasurbek Jakšibojev. Real suutis viigistada 65. minutil, kui penalti realiseeris Karim Benzema. Ent 90. minutil lõi Moldova klubi võiduvärava Sébastien Thill. Kõlab uskumatult, aga kahe vooru järel juhib Šeriff täiseduga D-alagruppi!