JÄRELVAADATAV ⟩ Kotsar ja Hamburg ei suutnud rivaalile kätte maksta, eestlane tabas viskeid eksimatult

Maik-Kalev Kotsar (palliga).

Saksamaa korvpalli meistrivõistlustel kaotas Eesti koondise ühe liidri Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers kolmapäeval koduväljakul Chemnitzile 82:90. Kotsar oli Hamburgi üks suurematest punktitoojatest, kogudes 10 silma.

Saksamaa kõrgliiga mängus on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN.

Esimene veerandaeg kulges punktpunktis, kuid kuulus Chemnitzile 21:19, Kotsaril õnnestus juba oma punktiarve avada esimestel minutitel. Poolajapausile mingi aga juba Hamburgi juhtimise 41:38. Põnev mäng jätkus ka kolmandal veerandajal, mis kuulus küll võõrustajatele, kuid otsustavale perioodile mingi vastu Hamburgi punktilises edus 63:62.

Viimasel veerandil sai Chemnitz punktimootori käima, viskas lausa 28 silma ning võitis kohtumise 90:82. Hamburg suutis viimasel kümnel minutil saada 19 silma.

Kotsar oli visetel eksimatu ja tabas väljakult viiest viis ehk kokku jäi tema kontole kümme silma, lauapalle noppis ta kaheksa. Hamburgi mängu vedas 22 punktiga Caleb Homesley. Chemnitz Ninersi kõige resultatiivsem pallur oli 17 silma teeninud Darion Atkins.

Hamburg on hooaega alustanud kahe kaotusega, Chemnitz on mõlemad seni peetud mängud võitnud ja on hetkel tabeliliider.