JÄRELVAADATAV ⟩ Heas hoos Kotsar aitas Hamburgi taas võidulainele

Maik-Kalev Kotsar.

Korvpalli Saksamaa kõrgliigas teist hooaega palliv Maik-Kalev Kotsar aitas enda koduklubi Hamburg Towersi tagasi võidusoonele. Kolmandas voorus mindi vastamisi Frankfurt Skylinersiga, kelle vastu võeti 74:64 võit. Algrivistuses platsile jooksnud Kotsari arvele jäi 10 punkti ja 2 lauapalli.

Saksamaa kõrgliiga mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN.

Hamburg pani võidule aluse juba avaveerandil, kus haarati kohe kahekohaline eduseis. Teisel neljandikul jätkati samas vaimus ning poolajapausile mindi Hamburgi 43:31 juhtimisel. Mängupilt oli aga selline, et edu võinuks olla veelgi suurem.

Teise poolaja alguses suutis Frankfurt vähendada kaotusseisu viiele punktile, ent seejärel pani Hamburg järgmise käigu sisse ja enam tagasi ei vaadatud. Viimasele veerandile mindi vastu juba seisult 60:45.

Kohtumise lõpus midagi kardinaalselt enam ei muutunud. Kohtumise lõpp läks küll närviliseks, kuid Hamburg kirjutas turniiritabelisse lõpuks magusa 74:64 võidu.

Võitjate edukaimaks korvikütiks Robin Christen, kelle arvele kirjutati 19 silma. Ilusa esituse tegi ka Kotsar, kes panustas võitu 10 punkti ja kaks lauapalli. Frankfurdi resultatiivseimana viskas Quantez Robertson 17 silma.