VIDEO ⟩ Siim-Sander Vene tuli Prantsusmaa kõrgliigas esimest korda väljakule

Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Alexander Shcherbak/TASS/Scanpix

Eesti korvpallikoondislane Siim-Sander Vene tegi kolmapäeval debüütmängu Prantsusmaa kõrgliiga klubi Limoges CSP eest, kuid meeskond kaotas kodus Bourg-en-Bresse’ile 54:59. Vene arvele kogunes avamängus kolm punkti.

11-kordne Prantsusmaa meister kaotas kohtumise paljuski väga punktivaese kolmanda veerandi tõttu. 30-aastane Vene rassis väljakul 14 minutit, teenis kolm punkti, andis kaks korvisöötu ning tegi kaks viga.

Vene klubi parimana viskas Nicolas Lang 14 punkti. Võitjate resultatiivseim oli Rasheed Sulaimon 18 punktiga.

Vene liitus Limoges’iga septembri lõpus vigastada saanud Assane Ndoye’i asendajana, kes jääb palliplatsilt eemale kaheks kuuks.

Limoges tuleb kõrgliigas uuesti väljakule laupäeval, mil võõrustatakse Le Porteli klubi.