ANALÜÜS ⟩ Eesti–Wales: platsi kõrval olid jõuvahekorrad suured, väljakul aga ootamatult väikesed (1)

Karl Juhkami
Eesti koondislastel õnnestus waleslastele vastu hakata küll.
Eesti koondislastel õnnestus waleslastele vastu hakata küll. Foto: Tairo Lutter

Eesti meeste jalgpallikoondisel ei õnnestunud Lilleküla staadionil Walesi vastu kuu aja tagust (viigi)tempu korrata ning külalised naasevad kargest Tallinnast kodumaale 1:0 (12. Kieffer Moore) võiduga. Postimees vaatab kohtumisele tagasi võtmepunktide abiga.

Mängu ainus tabamus sündis sealt, kust ikka väravad sagedasti sünnivad ehk standardolukorrast. Kui waleslaste esimene nurgalöök õnnestus meil kaheksandal minutil kerge vaevaga klaarida, siis neli minutit hiljem meie kasti saadetud teine korner osutus paraku saatuslikuks.

Harry Wilsoni parema jalaga teele pandud pallini küündis kõigepealt Bournemouthi keskkaitsja Chris Mepham, kelle üritus lendas vastu koondisekaaslase Aaron Ramsey jalga. Sellest rikošetist hakkas nahkkera omakorda meie väravajoone suunas veerema, mistõttu tuli posti kõrval valves olnud Sergei Zenjovil reageerida.