Kristin Kuuba alustas Hollandis võiduga

Ville Arike
Kristin Kuuba kaotas ühe geimi, kuid võitis ülejäänud kaks tükki kindlalt.
Kristin Kuuba kaotas ühe geimi, kuid võitis ülejäänud kaks tükki kindlalt. Foto: Tairo Lutter

Tokyo olümpiamängudel võistelnud sulgpallur Kristin Kuuba osaleb sel nädalal Hollandis Almeres peetaval turniiril ja alustas seda võidukalt.

Võistlusel teise asetuse saanud Kuuba alistas Ungari paremikku kuuluva Ágnes Körösi 21:12, 17:21, 21:9.

Esimene geim kuulus Kuubale kõigest kümne minutiga, kuid teises geimis hakkas Ungari teine reket rohkem vastu. Kuuba pääses küll juhtima 11:4 ja 15:8, kuid kaotas geimi 17:21. Otsustavas geimis ei jätnud Kuuba midagi juhuse hooleks, spurtis ette 10:2 ja hoidis edu kindlalt lõpuni.

Kuuba jõudis 16 parema hulka ja kohtub homme teises ringis hollandlanna Gayle Mahulettega.

Paarismängus löövad kaasa Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel, nemad said samuti teise asetuse ja alustavad võistlust homme.