Kristin Kuubal ei õnnestunud olümpial saadud kaotuse eest revanši võtta

Toimetas Ville Arike
Kristin Kuuba ei suutnud Tokyos saadud kaotuse eest revanši võtta.
Kristin Kuuba ei suutnud Tokyos saadud kaotuse eest revanši võtta. Foto: Tairo Lutter

Pariisis alanud Prantsusmaa lahtistel sulgpallimeistrivõistlustel ei õnnestunud Kristin Kuubal avaringist kaugemale jõuda.

Loos tõi Kuubale vastaseks tailanna Busanan Ongbamrungphani - samad mängijad kohtusid ka mõni kuu tagasi Tokyo olümpiamängudel. Toona võitis Tai mängija ja tuli koos sellega alagrupis esimeseks, täna läks mäng samamoodi. Kuuba kaotas 9:21, 17:21 ega suutnud revanši võtta.

Pärast õnnetut avageimi läks mänguks. Teises geimis pääses Kuuba ette 5:1 ja 7:4. Paraku tuli siis mõõn ja Ongbamrungphan sai kuus punkti järjest. Kuuba ei andnud alla, jõudis järele ja läks korra uuesti ettegi 16:15, ent geimi lõpp kuulus vastasele.

Paarismängus pidid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel tunnistama Kanada duo Rachel Honderich-Kristen Tsai 21:17, 21:12 paremust.

Järgmisel nädalal osalevad eestlannad Saksamaal Saarbrückenis toimuval turniiril. Kuuba esimese ringi vastane on Poolat esindav uelslanna Jordan Hart.