VIDEO ⟩ 0:5 kolakas lõpetas Saksamaal Müncheni Bayerni uskumatu seeria

Toimetas Karl Juhkami
Pettunud Bayerni mängijad.

Saksamaa jalgpalli hiid Müncheni Bayern sai kolmapäeva õhtul sokk-kaotuse osaliseks, kui Mönchengladbachi Borussia sahistas karikavõistluste teises ringis nende võrku koguni viis korda.

Kuigi Bayern tuli kohtumisele täiskoosseisus, hakkasid asjad nende jaoks rappa kiskuma kohe pärast avavilet. Võõrustajad avasid mänguskoori juba teisel minutil, kui täpne oli Kouadio Kone.

20 minutit hiljem vaatas bayernlaste jaoks tabloolt vastu juba 0:3 kaotusseis, sest kahel korral oli täpne olnud kaitsja Ramy Bensebaini. Sellega asjad avapoolajal ka piirdusid, kuid teisel poolajal virutas Breel Embolo veel kaks ning tegi lõppskooriks 5:0.

Nõnda pudeneski Saksamaa hiid teist aastat järjest karikavõistlustel juba teises ringis konkurentsist. Mullu sulges penaltiseerias nende tee esiliigas palliv Kieli Holstrein.

Mis aga veelgi märkimisväärsem. 0:5 kaotusega katkes Bayerni uskumatuna näiv seeria. Nimelt olid nad enne eilselt väravavõrku sahistanud 85 järjestikuses kohtumises.

Kaks tagasilööki suures plaanis klubi jaoks siiski midagi katastroofilist ei tähenda, sest 20 karikavõiduga on nad jätkuvalt riigi edukaim klubi. Lisaks juhivad nad üheksa vooru järel Saksamaa kõrgliigat ning naudivad täisedu ka Meistrite liiga E-alagrupis.