Flora alagrupikaaslased mängisid Konverentsiliigas viiki

Siim Kaasik
Gent ja Partizan mängisid Koverentsiliigas 1:1 viiki.
Gent ja Partizan mängisid Koverentsiliigas 1:1 viiki. Foto: JOHN THYS/AFP/scanpix

Euroopa jalgpalli Konverentsiliigas mängisid Gent ja Belgradi Partizan eile 1:1 viiki.

Belgias Gent koduväljakul toimunud kohtumist läks 66. minutil juhtima külalismeeskond, kelle ridades oli täpne 27-aastane äärekaitsja Slobodan Urošević. Gent jõudis viigini 80. minutil, kui oma Konverentsiliiga debüütvärava lõi ääreründaja Tarik Tissoudali.

Genti ja Partizani viik tähendab, et B-alagrupis jätkab liidrina neljast mängust kümme punkti kogunud Gent. Teisel kohal on seitsme punktiga Partizan. Eile 2:2 viigi teinud Floral ja Anorthosisel on võrdselt kaks punkti, kuid parem väravate vahe annab kolmanda koha Eesti klubile. Teoorias on Floral jätkuvalt võimalus pääseda alagrupist edasi.