Hein sai uskumatu stsenaariumiga kohtumises vigastada

Siim Kaasik
Karl Jakob Hein.
Karl Jakob Hein. Foto: Raul Mee

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein sai Arsenali U23 meeskonna imelise tagasitulekuga lõppenud mängus vigastada.

Arsenali ja Leicesteri U23 meeskondade vahel toimunud kohtumine jääb seal osalenud mängijatele ilmselt eluks ajaks meelde. Leicester läks mängu 61. minutil juhtima ning veerand tundi hiljem oli seis juba 3:0. Ja nii kuni 90. minuti täitumiseni.

Siis alustas Arsenal aga imelist tagasitulekut. Tim Akinola lõi 90+1. minutil esimese, Omari Hutchinson 90+4. minutil teise ning Folarin Balogun 90+7. minutil kolmanda värava.

Paraku sai Hein selles mängus vigastada. Eesti Jalgpalli Liidust kinnitati Soccernet.ee-le, et Heina vigastuse tõsidus ei ole veel teada ja seetõttu pole lõplikult selge ka tema osalemine eesseisvates koondisemängudes Belgia ja Tšehhiga. Tänase päeva jooksul on koondise treenerid suhelnud nii mängija enda kui ka meditsiinilise personaliga, et Heina seisundi osas selgust saada.