Messi lõi Prantsusmaal esimese värava, vaja läks 20 pealelööki

Siim Kaasik
Lionel Messi (30).
Lionel Messi (30). Foto: EPA/Mohammed Badra/Scanpix

Maailma läbi aegade üheks parimaks jalgpalluriks peetav Lionel Messi skooris viimaks ka Prantsusmaa kõrgliigas, aidates koduklubi PSG 3:1 võidule Nantesi üle.

PSG läks kohtumist juhtima juba 2. minutil, kui täpne oli Kylian Mbappe. Alates 65. minutist mängis PSG aga vähemuses, sest väravavaht Keylor Navas sai punase kaardi. 11 minutit hiljem tõigi Randal Kolo Muani tabloole 1:1 viigi.

PSG aga jätkas ründamist ning pääses tänu Dennis Appiahi 82. minuti omaväravale 2:1 juhtima. Lõppseisu vormistas 87. minutil Messi, kelle 18 meetrilt teele saadetud kauglöök väravasse lendas.

Tegu on Messi esimese väravaga Prantsusmaa kõrgliigas ning selle löömiseks kulus tal 413 mänguminutit ja 20 pealelööki. Olgu lisatud, et Meistrite liigas on ta uue koduklubi eest löönud kolm väravat

Liigatabelis on PSG 37 punktiga kindlalt esikohal. Lähim jälitaja Rennes jääb 12 punkti kaugusele. Nantes on 18 punktiga 11. kohal.