Severstal sai raske võidu, Rooba endiselt vigastusega väljas

Christopher Krutto
Tšerepovetsi Severstali mängijad.
Tšerepovetsi Severstali mängijad. Foto: Sander Ilvest

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Tšerepovetsi Severstal sai jäähokiliigas KHL järjekordse võidu, kui tänu karistusvisetele alistati 2:1 Podolski Vitjaz.

Mängu alustas paremini Vitjaz, kes läks 11. minutil tänu Niko Ojamäki tabamusele juhtima. Severstal jahtis pikalt võiduväravat ja see saadi alles viimase kolmandiku 16. minutil, kui litri viskas väravasse Ivan Jemets.

Kohtumine läks edasi lisaajale, kus kummalgi ei õnnestunud väravat lüüa ja karistusvisetes jäi lõpuks 4:2 peale Severstal.

Rooba kahjuks oma koduklubi aidata ei saanud, sest viibib hetkel vigastuspausil.

18 võitu ja 12 kaotust saanud Severstal hoiab läänekonverentsis hetkel neljandat kohta, kõigest seitse võitu teeninud Vitjaz on kindlalt viimane.